Specyfikacja:
- Rękawice damskie wykonane z wysokiej jakości materiałów
- Materiał zewnętrzny: 100% Poliamid powlekany
- Spód wzmocnienie PVC
- Membrana TPU podnosi komfort podczas uprawiania sportu, nie krępuje ruchów.
- Membrana FTP chroni ciało przed warunkami atmosferycznymi: wiatrem, wodą umożliwia szybką transmisję wilgoci
- Ocieplenie: Thinsulate
Rękawiczk posiadają wzmocnienie dłoni materiałem odpornym na ścieranie.Ściągacz mankietu zabezpiecza przed wdostaniem się do wnętrza rękawic śniegu. Objętość nadgarstka regulowana rzepem.
Odzież Ast ( Active Sport Team ) ubiera autentyczne pasje sportowe. Doświadczenie i tradycja w produkcji odzieży sportowej łączą się z najbardziej skomplikowanymi innowacjami proponując rzeczy funkcjonalne w każdej sytuacji, dzięki swoim tkaninom, ergonomicznej ubieralności i czystemu stylowi.
Włókna Thinsulate o średnicy 15 mikrometrów która jest cieńsza niż poliestrowe włókna zazwyczaj stosowane głównie w izolacji rękawiczek i kurtek zimowych. Danej grubości materiał o zwiększonej gęstości włókien wchłaniają mniej wody i są odporne na zagniatanie.
Rozmiarówka S
Długość całkowita - 26,5 cm
Długość palca wskazującego - 7,5 cm
Długość kciuka - 7 cm
Szerokość - 11 cm
Rozmiarówka M
Długość całkowita - 27 cm
Długość palca wskazującego - 7,5 cm
Długość kciuka - 7 cm
Szerokość - 12 cm
Rozmiarówka L
Długość całkowita - 27,5 cm
Długość palca wskazującego - 8 cm
Długość kciuka - 7,5 cm
Szerokość - 13 cm
Rozmiarówka XL
Długość całkowita - 28,5 cm
Długość palca wskazującego - 8 cm
Długość kciuka - 8 cm
Szerokość - 13,5 cm
STAN: | NOWY |