Hustawki

ilość znalezionych towarów: 1

Place zabaw wyposażone są w różne sprzęty i zabawki. Często uzupełnia się je również o tzw. siłownie na świeżym powietrzu, z których korzystają młodzież i dorośli (nawet ci w sile wieku). Podstawą każdego placu zabaw są jednak huśtawki – to właśnie one najbardziej kojarzone są z dziecięcą beztroską i radością.

Zakup huśtawki może być pierwszym krokiem do stworzenia mini centrum rozrywki dla dzieci również we własnym domu i ogrodzie. Do przygotowania małego placu zabaw najlepsze będą te stacjonarne, na stałe montowane w konkretnej części działki. Świetnym rozwiązaniem są również huśtawki, które można przenosić i wieszać np. na gałęziach drzew. Mogą one być na okres letni montowane w przydomowym ogródku lub na działce rekreacyjnej, a na czas zimy demontowane i przechowywane na strychu czy w piwnicy.

Dla najmłodszych dzieci (a gdy ma odpowiednie rozmiary – i dla dorosłych) można zainstalować huśtawkę domową, specjalnie podwieszaną na suficie czy we framudze drzwi. Niektórzy wykorzystują ją jako element ciekawej aranżacji pokoju dziecięcego lub salonu.

 

Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 412 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-01-03
Super
2023-12-27
Bardzo szybka obsługa, towar miałam już po 2 dniach od zamówienia. Porządnie zapakowany.
pixel