Kółka do rolek

ilość znalezionych towarów: 9

Rolki mogą służyć wiele lat - szczególnie u osób dorosłych, którym nie rosną już stopy i nie zmienia się rozmiar buta. Jednak akcesoria takie jak kółka do rolek należy wymieniać regularnie.

Wymiany kółek powinieneś dokonać w dwóch przypadkach. Pierwszy z nich to zużycie kółek do rolek. Podczas jazdy po ulicach i chodnikach, kółka się ścierają i przestają funkcjonować jak powinny. Jeżeli chcesz korzystać ze swoich rolek w sposób bezpieczny, wymieniaj kółka jak tylko zauważysz ich nadmierne starcie.

Drugi przypadek, w którym powinieneś wymienić kółka do rolek to zmiana stylu jazdy. Dzieci i początkujący użytkownicy korzystają najczęściej z miękkich kółek o średniej wielkości. Stawiają one większy opór i nie pozwalają na rozwijanie dużych prędkości. Są też mniej hałaśliwe. Ich wadą jest to, że zdecydowanie szybciej się zużywają i konieczna jest ich wymiana na nowe. Twardsze, większe kółka służą do szybkiej jazdy - korzystają z nich przede wszystkim zaawansowani zawodnicy, którzy stawiają na rozwijanie dużych prędkości. A ci, którym zależy na dużej zwrotności, wybierają małe kółka do rolek.

 

Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 427 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-17
Polecam
2024-02-28
Wszystko super,polecam
pixel