Materace turystyczne

ilość znalezionych towarów: 10

Do stworzenia wygodnego miejsca do spania w namiocie potrzebne są materace turystyczne, zapewniające miękką powierzchnię do leżenia oraz oddzielające ciało od chłodu i wilgoci przenikających od podłoża..

W internetowym sklepie sportowym ABA-Sport.pl oferujemy materace dla turysty o różnorodnym przeznaczeniu. Znajdziecie w naszym sklepie klasyczne gumowe lub welurowe, pompowane przy użyciu pompki. Są one trwałe i zapewniają komfortowe miejsce do spania na wiele nocy, sprawdzą się więc przede wszystkim na obozowiskach rozstawionych w jednym miejscu na dłuższy czas oraz w takich, w których mają spać dzieci.

Trekkingowe materace turystyczne

Oferujemy również materace trekkingowe, które przede wszystkim są bardzo lekkie i mają niewielkie wymiary. Można je łatwo rozwinąć i szybko napompować, dlatego sprawdzają się przede wszystkim podczas wypraw pieszych na turystycznych szlakach, podczas których rozbija się obóz na każdą noc w innym miejscu. Znajdziecie u nas także bardzo wygodne i funkcjonalne maty plażowe, które mogą być świetną alternatywą dla koca a nawet leżaka. Na plaży sprawdzą się również dmuchane materace do pływania.

 

Zaufane Opinie IdoSell
4.79 / 5.00 494 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-10
Super
2024-07-04
super
pixel