Namioty i parawany plażowe

ilość znalezionych towarów: 4

Plaża i aktywności fizyczne na morskim wybrzeżu kojarzą się z letnimi wakacjami. Rodzinne chwile na plaży, szczególnie gdy spędzamy je z małymi dziećmi, nie mogą obyć się bez odpowiedniej ochrony przed słońcem i wiatrem.

Idealne dla plażę namioty i parawany

Doskonałą ochronę przed promieniami słonecznymi i działaniem wiatru zapewniają namioty i parawany plażowe, wykonane z materiałów o zwiększonej odporności na działanie czynników zewnętrznych i uszkodzeń mechanicznych.

Namioty są niezbędnym elementem plażowego wyposażenia dla rodzin z niemowlakami i małymi dziećmi. Mają również wodoszczelną podłogę, dzięki czemu można położyć kocyk dziecięcy, nie martwiąc się o jego zawilgocenie. Jedna z ich ścian jest otwarta, dzięki czemu nie grozi nam przegrzanie we wnętrzu namiotu. Parawany na stelażu są łatwe w montażu, wytrzymałe i stabilne. Zapewniają ochronę przed promieniami słonecznymi, wiatrem i piaskiem.

Namioty i parawany na plażę od naszych producentów są niezwykle lekkie, można je także z łatwością spakować do specjalnego pokrowca, który umożliwia przechowywanie i transport.

 

Zaufane Opinie IdoSell
4.81 / 5.00 365 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-12-04
Dobra
2023-10-24
ok
pixel