Gryfy i sztangi

ilość znalezionych towarów: 1

Do wykonywania klasycznych ćwiczeń siłowych, kształtujących atletyczną sylwetkę najlepsze są gryfy i sztangi. Treningi powinno się rozpoczynać od mniejszego tonażu, a wraz ze wzrostem tężyzny fizycznej i przyrostem masy mięśniowej, stopniowo zwiększać obciążenia.

Gryfy i sztangi wykorzystuje się przede wszystkim w intensywnych treningach siłowych, które są domeną mężczyzn. Mogą je także z powodzeniem stosować kobiety, w treningach funkcjonalnych, których celem jest spalenie tkanki tłuszczowej i ukształtowanie szczupłej sylwetki. Istotne jest dobranie obciążeń i wykonywanie odpowiednich ćwiczeń. Właśnie dlatego gryfy i sztangi to sprzęt uniwersalny, z którego zalet korzystać może podczas treningów wiele osób ceniących aktywny tryb życia.

W naszym sklepie znajdziecie gryfy i sztangi odpowiednie do ćwiczeń na siłowni, ale także w domu. Dostępne są gryfy proste i łamane, a także krótkie. Wykonane są ze stali, która jest mocna i wytrzymała, dzięki czemu umożliwia podnoszenie nawet dużych obciążeń.

 

Zaufane Opinie IdoSell
4.79 / 5.00 480 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-09
Polecam każdemu sprzedawcę
2024-06-09
Polecam na 5
pixel