Zabawki dmuchane

ilość znalezionych towarów: 1

Zabawki dmuchane przydają się przede wszystkim podczas kąpieli, na otwartych i zamkniętych basenach, ale też w dużych akwenach takich jak morza czy jeziora. Dzieci uwielbiają zabawy w wodzie z tego typu zabawkami. Są one też świetną rozrywką podczas plażowania dla wielu dorosłych.

Choć zabawki dmuchane kojarzone są przede wszystkim z wakacjami i plażowaniem, z powodzeniem można z nich korzystać również na zamkniętych basenach czy w aquaparkach w okresie jesiennym czy zimowym. Mogą mieć formę akcesoriów pływackich do nauki pływania (rękawki, kółka), ale też przypominać kształtem rośliny, ryby, zwierzęta morskie czy ulubione postaci z bajek. Często mają postać małych pontonów, które są na tyle duże, że mieszczą kilkoro dzieci.

Wraz z basenem w ogrodzie mogą tworzyć mały wodny park, w którym dzieci, nie tylko te najmłodsze, będą spędzać całe upalne dnie, doskonale się bawiąc. W wodzie zabawki dmuchane pełnią rolę dodatkowego zabezpieczenia, gdyż ułatwiają dzieciom utrzymanie się na powierzchni.

 

Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 457 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-14
Super zakup
2024-05-02
Witam jestem zadowolona z produktu zakupionego w Państwa sklepie. Polecam
pixel