Rolki dla dzieci

ilość znalezionych towarów: 4

Jazda na rolkach jest dość łatwa do opanowania także przez młodszych, dlatego często pierwszym sportowym zakupem są rolki dla dzieci. Specjaliści oceniają, że dzieci mogą rozpocząć jazdę na rolkach nawet w wieku czterech lat – ważne jest, by miały już rozwiniętą koordynację ruchową.

Oferowane przez nas rolki dla dzieci dostępne są w różnorodnych, często wyrazistych kolorach. Odblaskowe elementy i jaskrawe barwy sprzętu mają na celu zwiększenie widoczności dziecka podczas jazdy. Kupując rolki, warto zadbać o bezpieczeństwo malucha, kompletując dodatkowo zestaw ochraniaczy i kask.

Dostępne są różne rodzaje rolek. Pierwsze zakupione rolki dla dzieci powinny być modelami przystosowanymi do nauki, czyli takimi, które nie pozwalają na zbyt szybką jazdę. Gdy dziecko opanuje już podstawy jazdy i będzie chciało doskonalić swoje umiejętności, warto zmienić ich typ, np. na taki, który umożliwi szybszą jazdę. Małych pasjonatów tego sportu zachwyci również model dostosowany do gry w hokeja na suchej powierzchni.

 

Zaufane Opinie IdoSell
4.78 / 5.00 483 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-12
Zadowolona
2024-06-11
Ekspresowa wysyłka
pixel