Bierzemy udział w akcji „Plecaki od serca”

2017-08-21

Bierzemy udział w akcji „Plecaki od serca”

Marka EASY stworzyła ogólnopolską kampanię społeczną „Plecaki od serca”, dzięki której dzieci w trudnej sytuacji materialnej mogą otrzymać plecaki oraz produkty szkolne. Z przyjemnością informujemy, że bierzemy udział w akcji!

Na czym polega akcja „Plecaki od serca”?

Celem kampanii jest zebranie plecaków szkolnych, których uczniowie już nie używają (np. z nich wyrosły), ale nadal są w bardzo dobrym stanie i mogą posłużyć innym. Dodatkowo organizatorzy będą realizować w szkołach zajęcia edukacyjne, kształtujące świadomość potrzeby pomagania innym.

Plecaki szkolne należy oddawać w szkołach. Każdy uczeń, który weźmie udział w akcji otrzyma bon uprawniający do odbioru bezpłatnego zestawu produktów szkolnych przy zakupie plecaka marki EASY (oznakowanego logo kampanii). W naszym sklepie internetowym można realizować bony promocyjne „Plecaki od serca” – po dokonaniu zakupu, należy przekazać go nam w uwagach do zamówienia lub w wiadomości mailowej. Prezent w postaci zestawu produktów szkolnych zostanie wysłany wraz z zamówionym plecakiem marki EASY.

Organizatorzy „Plecaków od serca” przekażą dzieciom w szczególnie trudnej sytuacji materialnej i społecznej nie tylko zebrane plecaki, ale dodatkowo również takie same zestawy produktów szkolnych.

Konkurs dla szkół

Zebranie plecaków i rozdawanie bonów na produkty szkolne to nie wszystko! Jako uzupełnienie kampanii organizowany jest również specjalny konkurs dla szkół.

Szkoła, która zgłasza się do akcji może zbierać punkty konkursowe wykonując różne aktywności. Każda placówka otrzymuje 25 punktów na start. Dodatkowo można zasilić swoje konto o kolejne 25 punktów, jeśli akcja będzie prowadzona również po wakacjach. Na dodatkowe punkty może zapracować sama szkoła – np. poprzez realizowanie lekcji na tematy powiązane z motywem przewodnim kampanii „Plecaki od serca” czy organizowanie wydarzeń specjalnych, ale także jej uczniowie. Każdy oddany plecak to 5 punktów, a zrealizowany (m.in. w naszym sklepie) bon upominkowy to kolejne 5 punktów.

Dla szkół przygotowano nagrody gwarantowane takie jak piłki, produkty piśmiennicze i biurowe, a także bardzo atrakcyjne nagrody finałowe, a wśród nich m.in. stół do tenisa stołowego.

Pokaż więcej wpisów z Sierpień 2017
Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 453 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-19
Wszystko ok. Szybka realizacja. Produkt zgodny z opisem.
2024-05-12
Szybko, zgodnie z zamówieniem. Produkt spełnienia moje oczekiwania!! Super
pixel