Wyprawka szkolna na medal

2017-08-21

Wyprawka szkolna na medal

Druga połowa wakacji to dla uczniów i ich rodziców czas na szykowanie szkolnej wyprawki. Do jej elementów należą oczywiście podręczniki, zeszyty, przybory. Jedną z najważniejszych decyzji przy kompletowaniu wyprawki dla ucznia jest jednak wybór odpowiedniego plecaka.

Plecak dla pierwszoklasisty

Pierwszy plecak musi spełnić wiele wymogów. Musi być przede wszystkim wygodny dla dziecka, ale też mieć ciekawy design. Kolory plecak, który będzie podobał się pierwszoklasiście na pewno pomoże mu w walce z pierwszym szkolnym stresem.

Bardzo ważne jest zdrowie ucznia, więc plecak dla pierwszoklasisty powinien być przede wszystkim lekki i zapewniać równomierne rozłożenie ciężaru na plecach. Obowiązkowe są również szerokie, wygodne szelki z możliwością regulacji, by dopasować ich długość do wzrostu dziecka. Niektórzy producenci wyposażają plecaki szkolne w pas piersiowy, którego zapięcie zapewnia stabilność nawet podczas szybkiego spaceru. To bardzo dobre rozwiązanie nie tylko dla najmłodszych uczniów.

Plecak dla starszego ucznia

Uczniowie starszych klas często uczestniczą w dodatkowych zajęciach po szkole, np. w treningach sportowych czy lekcjach muzyki. W tym przypadku sprawdzą się plecaki z kilkoma komorami i dodatkowymi kieszeniami, do których będzie można schować niezbędne przybory, małe instrumenty muzyczne czy strój sportowy na zmianę.

Dla nastolatków bardzo ważny jest wygląd plecaka. Musi on wpasowywać się w kanony mody, mieć atrakcyjną kolorystykę i wzór. Nie można jednak zapominać również o zdrowiu ucznia. Warto zwrócić uwagę na system nośny pleców czy zapewnienie cyrkulacji powietrza.

Zakup plecaka szkolnego od renomowanego producenta gwarantuje nam, że wybierzemy sprzęt bezpieczny dla dziecka, a jednocześnie dla niego atrakcyjny. Marki takie jak EASY, 4F, Outhorn czy Paso dbają o wysoki komfort noszenia, jednocześnie pamiętając o modowych trendach.

Pokaż więcej wpisów z Sierpień 2017
Zaufane Opinie IdoSell
4.78 / 5.00 483 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-18
Super, szybka wysyłka
2024-06-11
Ekspresowa wysyłka
pixel