Plażowanie pełne zabawy

2017-07-28

Plażowanie pełne zabawy

Wakacje to nie tylko dla dzieci okres pod znakiem odpoczynku i beztroski. Wiele osób decyduje się na spędzanie wolnych chwil na plaży: nad morzem, jeziorem czy na zagranicznych wycieczkach. Choć niektórzy dorośli lubią odpoczywać leżąc i przeglądając prasę lub czytając książki, dzieci wolą spędzać czas na plaży aktywnie. Plażową aktywność urozmaicają dmuchane zabawki i sprzęt plażowy.

Dmuchane zabawki na plażę

Na plaży dla dzieci największą rozrywką jest woda. Kąpiele w morzu czy jeziorze są jeszcze przyjemniejsze, gdy towarzyszą im dmuchane zabawki. Dostępne są małe pontony czy w kształcie ryb, wielorybów, i innych wodnych zwierząt. Takie zabawki zazwyczaj są na tyle duże, że dziecko może na nie wejść i stabilnie utrzymywać się na wodzie. Niektóre z nich mają formę małych materacy do pływania, inne posiadają uchwyty, umożliwiające pływanie obok nich.

Producenci dmuchanych zabawek tworzą nowe kształty i formy tego typu sprzętu. Poza zabawkami-zwierzętami dostępne są m.in. małe dmuchane skutery wodne czy fotele.

Dmuchany sprzęt sportowy

Do sprzętu sportowego w formie dmuchanych zabawek możemy niewątpliwie zaliczyć piłki. Piłki plażowe mają różne rozmiary i kształty, można więc je wykorzystywać do wielu różnorodnych rozgrywek.

Niezbędnym sprzętem dla dzieci są również dmuchane koła i rękawki, które zapewniają im bezpieczeństwo podczas zabaw w wodzie. Dla najmłodszych producenci sprzętu sportowego przygotowali również dmuchane kamizelki z regulowanym zapięciem.

Dmuchane zabawki i sprzęt sportowy mają atrakcyjną dla dzieci kolorystykę, która zachęca do zabawy i kojarzy się z wakacjami. Ich zaletą jest lekkość i małe rozmiary po wypompowaniu powietrza, dzięki czemu można je bez problemu zmieścić w plażowym bagażu. Warto zabierać je ze sobą na plażę, gdyż dmuchane zabawki i sprzęt i sportowy sprawiają, że plażowanie jest dla dzieci jeszcze przyjemniejsze.

Pokaż więcej wpisów z Lipiec 2017
Zaufane Opinie IdoSell
4.79 / 5.00 480 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-18
Same superlatywy
2024-06-11
Ekspresowa wysyłka
pixel