Naczynia turystyczne

ilość znalezionych towarów: 1

Na każdym campingu przydają się naczynia turystyczne. Umożliwiają one stworzenie obozowej kuchni i przygotowywanie oraz spożywania posiłków. Mogą być wykorzystywane na klasycznym campingu, ale także np. podczas rejsów żaglowych czy dłuższych wycieczek pieszych.

Główną zaletą naczyń turystycznych jest to, że są one lekkie i bardziej trwałe niż klasyczne naczynia stosowane w domu. Garnki, czajniki, menażki a nawet sztućce wykonane są z odpornych na działanie wysokich temperatur materiałów takich jak aluminium czy odpowiednie typy tworzyw sztucznych. Wiele z nich nadaje się do użycia nawet na otwartym ogniu (do gotowania na ognisku).

Naczynia turystyczne są przede wszystkim kompaktowe, często wielofunkcyjne, łatwo składane i pakowane w pokrowce umożliwiające ich łatwe przenoszenie.

W internetowym sklepie sportowym ABA-Sport.pl znajdziecie naczynia turystyczne różnego typu, dzięki czemu z łatwością skompletujecie niezbędny na wyprawy i wyjazdy zestaw dla siebie lub całej rodziny. Są to produkty wysokiej jakości, zgodne z wszelkimi normami i dopuszczone do kontaktu z żywnością.

 

Zaufane Opinie IdoSell
4.78 / 5.00 483 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-24
Paczka wysłana błyskawicznie, dobrze zabezpieczona a szkatułka jest prześliczna ☺️
2024-06-11
Ekspresowa wysyłka
pixel